Přidejte se k nám

Buďte součástí stabilní české společnosti s dlouholetou historií a moderními přístupy. Pomozte i vy tvořit náš spokojený tým.

Spokojení zaměstnanci, spokojená firma

Věříme, že za úspěšnou firmou stojí spokojení zaměstnanci. Práce u nás je proto týmová hra, kdy klademe důraz na komfort každého našeho člena. Usilujeme o to stát se prémiovým a velmi atraktivním zaměstnavatelem. Kromě příjemného prostředí nabízíme několik benefitů.

Benefity

Jiří, vedoucí technického oddělení

V Okule začal pracovat v roce 1999 na pozici seřizovače, následně se stal směnovým mistrem a poté přešel na pozici provozního technologa. Další  pozicí bylo místo procesního technika – vedoucího projektu. Před současnou funkcí vedoucího technického oddělení vedl oddělení kvality. Jiří oceňuje, že v průběhu let měl možnost poznat všechny procesy ve firmě, které využívá ke své každodenní práci.

Martina, referent vstupní kontroly

Začínala jako brigádník na pozici operátora výroby. Od práce na lisech  se dostala přes tisky na pozici inspektorky kvality, ze které plynule přešla na pozici dispečera kvality. Nyní zastává funkci referenta vstupní kontroly. Martina si váží možnosti práce ve firmě, která jí umožnila profesní růst a vyšla vstříc při plnění mateřských povinností.

Michal, procesní technik

Nastoupil jako operátor výroby při studiu v roce 2020. Po ukončení studia přešel na pozici procesního technika, kde dohlíží na zakázky jednoho z partnerů. Stejně jako jeho kolegové oceňuje nejen to, že mu firma dala příležitost, ale také rodinné prostředí, kde se lidé mezi sebou znají.

Aktuálně volné pozice

Pomocný pracovník údržby

Čištění lakovacích linek a technologie pračky vzduchu, přípravné a pomocné práce.

Prohlédnout nabídku →

Mistr/ová logistiky

Řízení průběhu expedic v souladu s plánem ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času.

Prohlédnout nabídku →

Provozní technolog lakování

Zpracování technické dokumentace, předpisů pro údržbu lakovacích linek, instrukcí.

Prohlédnout nabídku →

Inženýr/ka kvality

Jednání s přidělenými zákazníky v oblasti kvality, zajištění kvality v projektové fázi.

Prohlédnout nabídku →

Key account manager

Komunikace s přiděleným zákazníkem, přezkoumání smluv a prodej výrobků.

Prohlédnout nabídku →

Ozvěte se nám!

Buďte součástí značky OKULA a vyrábějte s námi rozmanité výrobky. 

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.
DSC07834

Zákaznický servis

Spolehněte se na náš zákaznický servis. Vyjdeme vstříc vašim potřebám, zodpovíme vaše dotazy.
DSC07709 (1)

Výroba nástrojů a přípravků

Kvalitně vyrobené nástroje jsou základem pro dosažení našich cílů a kvality produktu. Nové nástroje zajišťujeme díky pevným a ověřeným vztahům s našimi kooperačními partnery.
Doplňkovým programem je výroba měřících, kontrolních a výrobních přípravků pro elektrotechnický a automobilový průmysl.
DSC07717

Řízení projektu

Po nominaci projektu je sestaven tým a jmenován vedoucí projektu. Úkolem projektového týmu je úspěšné zavedení produktu do sériové výroby. S cílem dosažení požadované kvality a spokojenosti zákazníka.
male-and-female-call-center-managers-working-toget-2022-02-01-22-39-46-utc.jpg

Ověření vstupních dat

Od zákazníka přijmeme vstupní data. Výkresy, 3D data. Náš tým techniků přezkoumá vyrobitelnost produktu. K dispozici je 3D tiskárna, kde se díl vytiskne v případě potřeby k dalšímu ověření a prvotním testům.
DSC03310 (1)

Vstřikování plastů

Jedním ze základních zaměření naši firmy je proces lisování plastů. Pro výrobu plastových dílů používáme především zařízení evropských výrobců se zaměřením na snižováním energetické náročnosti.
DSC03443

Povrchové úpravy

Dalším ze základních zaměření naši firmy je proces povrchové úpravy. Především lakování plastových dílů. Mezi další nabízené povrchové úpravy patří potisk, fóliování, laserové gravírování.
DSC07817

Kvalita

Okula je držitelem certifikátu ISO9001 a IATF 16949. Dbáme na dodržování procesů a kvality. Dokážeme validovat díl dle nejnáročnějších požadavků zákazníka.
DSC03457

Balení a logistika

Dle požadavků zákazníka jsme schopni připravit optimální návrh balení včetně testů. Dále zajišťujeme i ty nejnáročnější logistické požadavky specifikované zákazníkem.