Přidejte se k nám

Buďte součástí stabilní české společnosti s dlouholetou historií a moderními přístupy. Pomozte i vy tvořit náš spokojený tým.

Spokojení zaměstnanci, spokojená firma

Věříme, že za úspěšnou firmou stojí spokojení zaměstnanci. Práce u nás je proto týmová hra, kdy klademe důraz na komfort každého našeho člena. Usilujeme o to stát se prémiovým a velmi atraktivním zaměstnavatelem. Kromě příjemného prostředí nabízíme několik benefitů.

Benefity

Martina, referent vstupní kontroly

Začínala jako brigádník na pozici operátora výroby. Od práce na lisech  se dostala přes tisky na pozici inspektorky kvality, ze které plynule přešla na pozici dispečera kvality. Nyní zastává funkci referenta vstupní kontroly. Martina si váží možnosti práce ve firmě, která jí umožnila profesní růst a vyšla vstříc při plnění mateřských povinností.

Michal, procesní technik

Nastoupil jako operátor výroby při studiu v roce 2020. Po ukončení studia přešel na pozici procesního technika, kde dohlíží na zakázky jednoho z partnerů. Stejně jako jeho kolegové oceňuje nejen to, že mu firma dala příležitost, ale také rodinné prostředí, kde se lidé mezi sebou znají.

Aktuálně volné pozice

Provozní technolog

Řízení a optimalizace výrobních procesů a řešení technických problémů.

Prohlédnout nabídku →

Vedoucí technického oddělení a údržby

Připojte se k nám jako Vedoucí technického oddělení a údržby a ovlivněte budoucnost naší výrobní společnosti!

Prohlédnout nabídku →

Vedoucí projektu

Zpracování technické dokumentace, komunikace s přidělenými zákazníky.

Prohlédnout nabídku →

Provozní technolog lakování

Zpracování technické dokumentace, předpisů pro údržbu lakovacích linek, instrukcí.

Prohlédnout nabídku →

Ozvěte se nám!

Buďte součástí značky OKULA a vyrábějte s námi rozmanité výrobky. 

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

OKULA invites you for upcoming fair in Poland

DSC07834

Zákaznický servis

Spolehněte se na náš zákaznický servis. Vyjdeme vstříc vašim potřebám, zodpovíme vaše dotazy.
DSC07709 (1)

Výroba nástrojů a přípravků

Kvalitně vyrobené nástroje jsou základem pro dosažení našich cílů a kvality produktu. Nové nástroje zajišťujeme díky pevným a ověřeným vztahům s našimi kooperačními partnery.
Doplňkovým programem je výroba měřících, kontrolních a výrobních přípravků pro elektrotechnický a automobilový průmysl.
DSC07717

Řízení projektu

Po nominaci projektu je sestaven tým a jmenován vedoucí projektu. Úkolem projektového týmu je úspěšné zavedení produktu do sériové výroby. S cílem dosažení požadované kvality a spokojenosti zákazníka.
male-and-female-call-center-managers-working-toget-2022-02-01-22-39-46-utc.jpg

Ověření vstupních dat

Od zákazníka přijmeme vstupní data. Výkresy, 3D data. Náš tým techniků přezkoumá vyrobitelnost produktu. K dispozici je 3D tiskárna, kde se díl vytiskne v případě potřeby k dalšímu ověření a prvotním testům.
DSC03310 (1)

Vstřikování plastů

Jedním ze základních zaměření naši firmy je proces lisování plastů. Pro výrobu plastových dílů používáme především zařízení evropských výrobců se zaměřením na snižováním energetické náročnosti.
DSC03443

Povrchové úpravy

Dalším ze základních zaměření naši firmy je proces povrchové úpravy. Především lakování plastových dílů. Mezi další nabízené povrchové úpravy patří potisk, fóliování, laserové gravírování.
DSC07817

Kvalita

Okula je držitelem certifikátu ISO9001 a IATF 16949. Dbáme na dodržování procesů a kvality. Dokážeme validovat díl dle nejnáročnějších požadavků zákazníka.
DSC03457

Balení a logistika

Dle požadavků zákazníka jsme schopni připravit optimální návrh balení včetně testů. Dále zajišťujeme i ty nejnáročnější logistické požadavky specifikované zákazníkem.